Wesprzyj nas

Dziękujemy, za kliknięcie w tę zakładkę, to znaczy, że w Twoim sercu zrodziło się pragnienie pomocy.
Każda, nawet niewielka pomoc ma dla nas ogromne znaczenie. Wspierając nas finansowo lub w inny wybrany przez Ciebie sposób, razem z nami współtworzysz Dom i pomagasz ratować ludzi. Prawda jest taka, że tylko dzięki Twojemu wsparciu Dom Magnificat może funkcjonować.

Codziennie modlimy się w Domu Magnificat za naszych Darczyńców, a w każdy pierwszy wtorek miesiąca w kaplicy Domu sprawowana jest Msza Św. o Boże błogosławieństwo dla wszystkich Darczyńców, intencje można pisać na adres e-mail: dommagnificat@gmail.com

Nasze działania można wspierać na różne sposoby:

admin-ajaxFinansowo. Wystarczy dokonać wpłaty:

  • przelewem online klikając na jedną z poniższych kwot
  • online za pomocą płatności PayPal


  • przelewem tradycyjnym na numer rachunku bankowego:
  • 87 1020 3352 0000 1402 0162 3073 Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. PKOBP Oddział 1 w Łodzi (BIC: BPPKOPLPW),
   tytuł przelewu: darowizna na cele statutowe Fundacji Magnificat.

UWAGA ! Proszę pamiętać, że przekazane darowizny można odliczać od swojego dochodu.
 Odliczenie dla osób fizycznych wynosi do 6%, a dla osób prawnych do 10% rocznego dochodu
(ustawa o podatku dochodowym art.26 ust.1 pkt 9 oraz art.18 ust.1 pkt 1)

Serdecznie prosimy o ustawienie stałego polecenia przelewu,
to bardzo ułatwia nam planowanie wydatków.

admin-ajaxPrzekazując 1% podatku dla Fundacji Magnificat :

UWAGA ! W 2019 roku po raz pierwszy istnieje możliwość przekazania 1% podatku dla Fundacji Magnificat (dzięki uprzejmości Parafiady). Dlatego gdy w tym roku rozliczasz się z urzędem skarbowym, bardzo prosimy, nie zapomnij o Domu Magnificat i wpisz:

 • KRS 0000124134 i KONIECZNIE cel szczegółowy: DOM MAGNIFICAT (korzystamy z uprzejmości PARAFIADY).

DLACZEGO WARTO PRZEKAZAĆ 1% DLA DOMU MAGNIFICAT?

Dom Magnificat powstał aby nieść pomoc osobom uzależnionym, ich rodzinom i bliskim. Uważamy, że połączenie terapii z prowadzeniem duchowym jest najbardziej skutecznym sposobem wyjścia z uzależnienia i przygotowaniem człowieka do rozpoczęcia „nowego” życia w społeczeństwie.
Dzięki środkom z odpisów 1% podatku pragniemy wyremontować część budynku, ponieważ bardzo potrzebna jest nam większa sala terapeutyczna. W obecnej się nie mieścimy, a przez to nie możemy przyjąć więcej osób, które chcą się leczyć.
Sala ta też będzie wykorzystywana w spotkaniach mających na celu wsparcie rodzin osób uzależnionych.
Prosimy też udostępnianie i podawanie dalej tej informacji.

admin-ajaxRzeczowo:

Przyjmiemy wszelkiego rodzaju pomoc materialną m.in. materiały biurowe i dekoracyjne, wyposażenie wnętrz, meble, środki higieniczne, żywność, słodycze, ubrania, koce, materiały budowlane, książki, pomoce edukacyjne, sprzęt rekreacyjny itd.

admin-ajaxPromocyjnie i poprzez reklamę:

Jeśli posiadasz lub Twoja firma posiada własną stronę internetową, możesz udostępnić link do strony Fundacji Magnificat, ofiarować nam powierzchnię reklamową na banner reklamujący działania Fundacji.

admin-ajaxNieodpłatnymi usługami

Możesz pomóc nam obniżać codzienne koszty funkcjonowania Domu (np. udzielając nam bezpłatnych licencji na użytkowanie programów komputerowych). Zaoszczędzone w ten sposób środki będziemy mogli wykorzystać w podejmowanych przez nas działaniach.

admin-ajaxJeśli chcesz nam pomóc a masz inny pomysł – przedstaw swoje propozycje.

Wszystkim Darczyńcom indywidualnym, Firmom oraz Instytucjom, którzy wspierają już nasze działania, serdecznie dziękujemy za pomoc i zaufanie.

Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy pragną z nami czynić świat wolnym od uzależnień.